Ohlasy

Ženské kruhy mi dávají sílu a možnost dotknout se mých vnitřních Bohyní a nechat je promlouvat. Ne vždy je to lehké jim naslouchat, ale čím více se na ně napojuji, tím hlubší naše setkávání je a já cítím větší radost v mém životě. Jsem víc svobodná a uvědomuji si, že jako žena mám mnoho tváří a že jsou všechny v pořádku. Že můžu zuřit, smát se, vystrkovat drápky a být milá jako kočka. Že to všechno ke mně patří. Už se za to nemusím proklínat a stydět. Ženské kruhy mi poskytují bezpečný prostor pro to, abych se uvolnila a byla taková, jaká jsem. Se vším, co ke mně patří.

Martina

Ženské kruhy představují novou formu setkávání a podpory žen, které chtějí vědomě žít svůj život v lásce, přijetí, autentičnosti a svobodě. Ženy, které to zakusí, zpravidla už nemůžou přestat:) Ne vždy ale můžeme odjíždět od rodin na víkendové či celodenní semináře, a proto jsou pravidelné podvečerní kruhy báječnou alternativou, která Vám pomůže ve společenství žen zastavit se, spojit se sama se sebou, se svým tělem , pocity a emocemi. Hančiny kruhy poskytují bezpečné ženské prostředí, navíc jsou propojeny s kolem roku, přírodou, tancem a zkušenostmi z výcviku, takže každá z nás si z každého setkání odnáší pocit klidu, odpočinutí, naladění a podpory k dalšímu žití. Pomáhá nám nebát se vrátit k tradicím, které tu vždy po staletí byly, které naše pramatky využívaly k ochraně a uzdravení celé společnosti, jen my jsme na ně skrze všechny okolnosti zapomněly. Kruhy s tebou Hani mám moc ráda a vždy se na ně těším.

Peťa A.


Ženský kruh mi přináší především důvěru a bezpečí, díky tomu se vždy mohu bez obav pokusit naladit na to, co děláme. Každé takové setkání mi přináší nové poznání, díky našemu sdílení se mi otevírají jakoby další životní cesty a možnosti. Dál jsou to úžasná prožitková "cvičení" nebo cesty mimo náš hmatatelný svět. Je to opravdu úžasné a až fantastické, co vše je možné. Naprosto to přesahuje moji dosavadní (myslím celkem velkou) představivost. Všechno dohromady mi ukazuje, že nic není nemožné... Bohyně, které mezi nás přicházejí - nebo teda spíš je v sobě objevujeme - všemu krásně napomáhají a vedou nás. Skoro pokaždé se ve mně "stane" něco velkého, z čehož bývám "nadřená", ale (teď to možná vyzní blbě, ale já nenacházím vhodnější slovo) uspokojená. Taky vím, že vše se děje jen do té míry, kam to sama pustím, proto se ničeho nebojím a nechávám to na sebe působit...
Díky Tobě i ostatním ... :o)) Těším se na další "uzdravování".
Pavla


Jsem ti nesmírně vděčná za objevení bohyně v sobě. Pomáhá mi vnímat co cítím, co jak má být, jsem skrze ni k sobě citlivější, vnímavější, trpělivější, ... A ptám se. Na sny, na to, co ke mně přichází, co mne trápí, s čím si nevím rady, a najednou VÍM. Jsem plná, radostná, užívám si života. jsem život sám.
M.