Ušní a tělové svíce

Ušní svíčky Hanka Uřídilová Tělové a ušní svíce slouží k léčení a detoxikaci organismu, je to prastará metoda, kterou používali naši předkové – Slované a Kelti a nyní znovu objevujeme její zapomenuté možnosti.

Jedná se o příjemnou relaxační metoda, jejíž účinky jsou mnohdy okamžité – může dojít k úlevě při akutních i chronických problémech. Někdy stačí použít jednorázově, v jiných případech je třeba opakované přiložení.

Svíce jsou vyrobeny z plátna, kvalitního domácího včelího vosku, kurkumy (protizánětlivé účinky), příp. éterických olejů. Při použití ušních a tělových svíček se uvolňují energetické bloky a tím probíhá samoléčebný proces v organismu, uvolní se vnitřní léčivá energie, která byla zablokovaná.
Ušní a tělová svíce je medicínská pomůcka, která po přiložení na tělo vytvořením podtlaku vytáhne negativní energii a uvolní blokádu v daném místě. Pokud při léčbě využijeme sílu představivosti, můžeme léčivé účinky ještě znásobit. Tento postup nemá vedlejší účinky, čerpá z vědomostí tisíciletí a dá se používat bez ohledu na věk a pohlaví.

    Svíce můžete mít
  • bez přídavku éterických olejů – natural
  • s éterickými oleji (levandule, citron, tea tree oil)

    Ceník
  • 1 svíce   35,- Kč
  • nad 20 kusů   34,- Kč
  • další množstevní slevy

Objednávky přijímám telefonicky nebo emailem (viz. kontakt).
Doručení poštou nebo jiným způsobem po domluvě.

Návod k aplikaci svící naleznete zde.

Aplikace ušních svíček